طراحی

آلومینیوم به علت چگالی پایین ،استحکام بالا ، قیمت مناسب و شکل پذیری بسیار بالا به سه روش ریخته گری (Die Cast) ، اکستروژن ( Extrusion) ونورد ( Rolling ) دست طراحان و تولیدکنندگان رابرای ارائه انواع مدلها وابعاد باز کرده است.

برای معماری مدرن امروز با پنجره هایی با ابعاد فرم ،لنگه وشیشه های بزرگ استفاده از پروفیل های متنوع Lorenzoline که برای پاسخ به همین نیاز طراحی و ساخت شده اند بسیار ایده آل می باشد.

ضمنا پروفیل های N OAGE  قابلیت خم داشته و ساخت پنجره های دایره ای قوس داررا میسر می سازند.

نمایان سازه با تنوع طراحی ،سیستم های پروفیل و تولید مهندسی ،می تواند متناسب با هر سلیقه ای ،راهکار مناسب برای شما ارائه دهد.

تنوع رنگ

شرکت صنایع آلومینیوم Kürtoglü با استفاده ازآخرین تکنولوژی روز دنیا آمادگی تحویل ،سفارش انواع رنگها با استفاده از مکانیسم های متفاوت و رایج را دارد.

برخورداری از تنوع رنگی نا محدود پروفیل های آلومینیوم،Lorenzoline پاسخ گوی انواع سلیقه ها می باشد.

 

 

 

 

سیستم های آفتاب گیر و کرکره ای آلومینیومی

سیستم های کرکره ای و آفتاب گیر به نمای ساختمان جلوه ی ویژه ای می دهد در ساختمان های اداری و تجاری از این سیستم بسیار استقبال شده و مورد توجه قرار گرفته و یک نمای خاص در شهر به وجود می آورد.

از لحاظ قرارگیری این کرکره ها روی نمای ساختمان، از تابش مستقیم نور خورشید با داخل جلوگیری و از گرم شدن فضای داخلی به خصوصی در سمت جنوب ساختمان جلوگیری  می کند

 

 

 

 

 

 

 

  انواع شیشه

در طراحی و نماهای امروزی از نمای شیشه اغلب استاده می شود که بیشترین کاربرد را در مراکز تجاری اداری داشته است. و خود زیبایی خاصی بهره مند می باشد، بازتاب نور خورشید بر نمای ساختمان می تواند بسیار زیبا و خیره کننده باشد،  که امرزه با تنوع و بهره مندی از شیشه های رنگی و خاص می توان ساختمانی زیبا و مدرن را به وجود آورد.

 

 

 

 

 

تنوع رنگ در آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم از جمله مصالحی به شمار می آیند که از تنوع رنگی بسیار زیادی برخوردار است که این خود می تواند امتیاز ویژه ای در ساختمان بدهد و ظاهری زیبا و چشم گیری به نمای شهری بدهد.