7 +

پروژه های در دست اقدام

52 +

پروژه های در حال نصب

125 +

پروژه های به اتمام رسیده

15 +

مشتریان

درباره ما

نمای هر ساختمان در شکل دهی به مجموعه شهری که در آن واقع شده است تاثیر فراوانی دارد. طراحی های متفاوت و مدرن برای نمای خارجی ساختمان ها در صنعت نوین هنری آمیخته با تکنولوژی روز دنیا  و تنوع رنگ ، وزن کم ، سرعت اجرایی بالا است که اهمیت ویژه در معماری ، زیبایی، ظرافت ظاهری بنا، صرفه جویی در انرژی و ممانعت از انتقال نامطلوب انرژی دارد . امروزه معماری نوین با مصالحی متناسب با استانداردهای جهانی در دستور کار مالکان و سازندگان ساختمان ها قرار گرفته است. از این رو شرکت نمایان سازه با محوریت دانش، تخصص و کیفیت در راستای تحقق اهداف مدیران مجرب و موفق تأسیس گردید و با دریافت نمایندگی رسمی "کورت اوغلو تركيه" در جهت تأمین نیاز جامعه گام برداشته است.

عرضه کننده انواع نماهای شیشه ای کرتین وال (فیس کپ، فریم لس، یونیتایز )

عرضه : انواع درب و پنجره های Aluminium ترمال بریک و نانترمال

صفحات آلومینیومی کوتال COTTAL

یراق آلات مورد نیاز سیستم های فوق

شرکت نمایان سازه نمایندگی رسمی پروفیل های آلومینیومی Lorenzoline کورت اغلو ترکیه بوده و عرضه کننده محصولات درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک می باشد.

Ardiçcam از قوی ترین شرکتهای خاورمیانه در ارتباط با صنعت شیشه می باشد و مجموعه نمایان سازه با تحویل سفارشات این کارخانه در ایران امیدوار است بتواند خلاء تامین شیشه های با کیفیت بالا و مناسب از لحاظ  قیمتی و موعد تحویل سریع در ارتباط با این صنعت را پر کند.